Pulmasoeng

 
 
 
Millest peaks abielluja alustama? Esmalt peaks kindlaks tegema, milliseid pulmi soovitakse - kas tagasihoidlikke või suurejoonelisi. Teiseks peaks läbi mõtlema, milline peaks olema pulmakleit. Kui te olete juba otsustanud, milline kleit tuleb, ning soengu osas on otsus lahtine, on aeg juuksuri poole pöörduda. Juuksurisse tulles tuleks kindlasti kaasa võtta tükike kleidi materjali, pärleid, šifoone - kõike seda, mida selle juures kasutatakse. Soeng ja peakaunistused on väga tähtsad ning enamasti dikteerib nende stiili pulmakleidi ja muude aksessuaaride valik. Järelikult omab juuksuri konsultatsioon väga tähtsat rolli.

Konsultatsiooni käigus valitakse, kuidas oleks soovitud soengut kõige parem ja ilusam kanda. Kindlasti peaks vaatama ka sobivat juustevärvi. Enamasti tuleks juuksed värvida neutraalset klassikalist tooni, see on pruudile kõige sobilikum. Loomulikult kui klient soovib ekstravagantsust ja ka pulmakostüüm nõuab seda, siis peab sellest lähtuma ka juuksur. Praegu kasutatakse pruudi soengumoes palju eluslilli ja levinud on ka diadeemid. Soengusse lisatakse ka kõikvõimalikke asju, mida on kasutatud pulmakleidi juures (nt. pärlid). Niisiis on soeng ja selle juurde kuuluvad kaunistused esmane valik, millele järgnevad alles ehted, kingad, meik ja kõik muud pisidetailid, mis ei ole ka kindlasti vähemtähtsad.

Kõigepealt on soovitav professionaalse juuksuri poole pöörduda, sest tema oskab kindlasti Teile kõike seda soovitada ja sobitada, sealjuures isegi parfüümi või aluspesu. Konsultatsiooni käigus selgitatakse soovid ja otsustatakse, mida valida ja kuidas seda teha. Kuid kliendi ülesandeks jääks luua visioon, milline ta tahaks oma elu tähtsal päeval olla!

Parimate soovidega

Maria- Liisa Tehver
Katrin Kruusma Stuudio