Videoteenus

Meie meeskonnas on professioonalsed operaatorid, kes filmivad täis indu ja loomingulist sära teie üritust

Meie operaatorid leiate meeskonnast.

Teenuste valik:

 • Video ülesvõtted
 • Montaaž
 • HD Montaaž
 • Helindamine
 • Tiitrite panemine
 • Videopresentatsioonid
 • VHS kassetide kirjutamine DVD-le ( 120.- tund üks ühele kopeerimine)
 • Koduvideode (VHS) monteerimine ja digitaliseerimine. Võimalus salvestada DVD-le


PULMAVIDEO PAKETTID


1. DVD - pakett. Pulma jäädvustamine, alates registreerimisest-pildistamisest kuni pulmapeo ametliku osa lõpuni. Hind sisaldab 1 komplekti (vol.1 ja vol. 2) korrastatud videomaterjaliga DVD-plaate pulmast. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Peale selle on pulmavideole täiendava montaaži käigus lisatud monteeritud algus (muusika, tiitrid, efektid). DVD-plaadid on varustatud ka liikuvate menüüdega ning DVD plaadi ümbrise- ja keskme kujundusega. Hind sisaldab ka transporti Tallinna piires. Väljaspoole sõites lisandub lisatasu kütuse eest 3.-/km.


2. DVD - pakett. + helimees laulatusel. Pulma jäädvustamine, alates registreerimisest-pildistamisest kuni pulmapeo ametliku osa lõpuni. Hind sisaldab 2 komplekti (vol.1 ja vol 2) korrastatud videomaterjaliga DVD-plaate pulmast. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Peale selle on pulmavideole täiendava montaaži käigus lisatud monteeritud algus (muusika, tiitrid, efektid). DVD-plaadid on varustatud ka liikuvate menüüdega ning DVD plaadi ümbrise- ja keskme kujundusega. Lisandub professionaalne helimees laulatusele, kes paigaldab kirikuõpetajale ning vajadusel ka pruutpaarile raadiomikrofoni ning salvestab eraldi ka taustaheli. Seda selleks, et heli oleks kvaliteetne ning saavutaks TV-kvaliteedinõuded.Hind sisaldab ka transporti Tallinna piires. Väljaspoole sõites lisandub lisatasu kütuse eest 3.-/km.


3. DVD - pakett. + helimees laulatusel + teine kaamera laulatusel lisaks. Pulma jäädvustamine, alates registreerimisest-pildistamisest kuni pulmapeo ametliku osa lõpuni. Hind sisaldab 5 komplekti (vol.1 ja vol 2) korrastatud videomaterjaliga DVD-plaate pulmast. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Peale selle on pulmavideole täiendava montaaži käigus lisatud monteeritud algus (muusika, tiitrid, efektid). DVD-plaadid on varustatud ka liikuvate menüüdega ning DVD plaadi ümbrise- ja keskme kujundusega. Lisandub professionaalne helimees laulatusele, kes paigaldab kirikuõpetajale ning vajadusel ka pruutpaarile raadiomikrofoni ning salvestab eraldi ka taustaheli. Seda kõike selleks, et heli oleks kvaliteetne ning saavutaks TV-kvaliteedinõuded. Lisaks helimehele lisandub veel ka teine operaator laulatust filmima. See annab laulatuse kokkupanemisel pildiliselt väga suure eelise. (Kaamerad saab paigutada nii, et üks kaamera filmib pruutpaari ning teine samal ajal kirikuõpetajat. Ühe kaamera puhul peab üks ja sama kaamera liikuma pidevalt, et mõlemat kätte saada). Hind sisaldab ka transporti Tallinna piires.Väljaspoole sõites lisandub lisatasu kütuse eest 3.-/km. Antud hind sisaldab ka originaal MiniDV-kassette filmitud materjaliga (nn. must materjal).                                                                                                          


4. Lavastatud pulmafilm. Stesenaariumi järgi, professionaalse rezisööri  poolt lavastatud film, mille peategelasteks olete teie! Esimene kohtumine, esimene suudlus, kaunimad hetked teie elus, meenutused lapsepõlvefotodelt………kõik see vastavalt teie soovidele saab kokku ainulaadseks filmiks, kust ei puudu ka kaunimad hetked laulatuselt ja pulmapeolt!             Hind alates 1599 €                                           


1 – TUNNI PAKETID (Ainult laulatuse/registreerimise filmimine)
               
1-tunni pakett. Ainult laulatuse filmimine (Ilma helimeheta). Hind sisaldab ühte DVD-plaati korrastatud videomaterjaliga. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Lisatud on ka plaadi ümbrise- ja keskme kujundus.
Hind 4500.-
1-tunni pakett. + helimees Ainult laulatuse filmimine. Hind sisaldab ühte DVD-plaati korrastatud videomaterjaliga. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Lisatud on ka plaadi ümbrise- ja keskme kujundus. Lisaks helimees.                                  
Hind 5800.-
1-tunni pakett. + helimees + teine kaamera lisaks Ainult laulatuse filmimine. Hind sisaldab ühte DVD-plaati korrastatud videomaterjaliga. (St.välja on lõigatud ebaolulised või mitteõnnestunud kaadrid). Lisatud on ka plaadi ümbrise- ja keskme kujundus. Lisaks helimees ja teine kaamera koos operaatoriga.                                                                   


LISATEENUSED:

Lisateenustena pakume kõikidele pakettidele lisaks:

 • Lisavalgustust laulatusele/registreerimisele
 • Kraana kasutamist laulatuse filmimisel kirikus
 • Fotodest slaidshow koostamist pulmas esitamiseks
 •  Efektvalgust pulmapeole
 •  Tõlke lisamist pulmavideole subtiitrite näol
 •  Vanemate, sõprade intervjueerimist pulmapeol ning intervjuude lisamist pulmavideole
 •  Fotode lisamist pulmavideo algusesse