Pulmameigi soovitused

Pulmad on iga naise unistus. Loomulikult tahetakse sel päeval olla eriliselt ilus ja pidulik. Seepärast oleks hea alustada ettevalmistustega juba kasvõi paar nädalat enne tähtsat päeva.

Alustada tuleks kõigepealt oma naha eest hoolitsemisega. Näiteks käia kosmeetikus, kellel aega ei ole, see võiks osta koju koorivat kreeme ja trimmivaid maske. Kõike vastavalt oma näonaha tüübile. Hea jumestuse aluseks on ilus ja hea jumega nahk. Seepärast on ka oluline enne pulmpäeva saada korralikult puhata. Jumestuse tegemise võiks kindlasti jätta meigikunstniku hooleks, sest tavaliselt kipub pruut sel päeval ikka natukene närvis olema.

Kui jumestusest rääkida, siis nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid maitseid. Üldjuhul on pruudimeik hästi õrn, loomulik ja toob välja iga naise näos kõige ilusamad jooned. Võib rõhutada kas silmi ja huuled teha heledamad või vastupidi. Kuid võib teha ka keskmiselt tugeva meigi, kus on rõhutatud kõike - kuidas keegi oskab välja kanda.

Kui on hea tunne, meik sobib hästi soengu ning kleidiga, siis on kokkuvõttes ka pruut rahul. Selleks oleks soovitav teha ka proovimeik, et pulma päeva hommikul mingeid üllatusi ei tuleks, sest jumestaja nägemus võib olla hoopis teistsugune kui pruudil.

Värvidest soovitaksin õrnu pastelseid toone: roosad, oranzikad, rohelised, hallikad. Kuigi, see ei ole reegel. Julgemad võivad kanda sel päeval ka väga glamuurset meiki, aga see kõik peab sobima isiksusega.

Puuderkreem võiks olla kvaliteetne - kattev ning püsiv ja samas ka õhuke. Kellel on rasune nahk, see peaks kasutama matistavat puuderkreemi ja kasutada võiks kindlasti ka dekolteele ja õlgadele säravat kreemi või puudrit. Kõige tähtsam on siiski üldmulje ja tervik. Soovitavalt võiks ka mehed lasta teha kerge meigi.

Loore Härmat