Klientide pihtimused

"Meie ja mõnede meie külaliste märkus, mis peaks kindlasti positiivse hinnangu andma, oli, et üllatusena tulid paljud fotod. Ei mäletatud, et fotograaf üleüldse sel hetkel oleks ligiduses olnud ja pilte teinud. Alkoholile selle eest süüd nagu ka panna ei saa, tuleb aga tunnistada fotograafi professionaalsust. Pildid on väga hea kvaliteedi ja hetketabamusega. Täname veelkord."

Ivika ja Sven Torpel

"Nii meie ise, kui ka kõik pilte vaadanud-tellinud jäid väga rahule. Koha peal olid osanud tabada olulisi hetki, enam-vähem kõik inimesed olid "kajastatud" ning piltide kvaliteet oli väga hea. Hind on muidugi mitte igaühele taskukohane, aga alati saab ju läbi rääkida. Pealegi on see nii tähtis päev elus, et koonerdamist võib hiljem väga kahetsema hakata. Loodan et see julgustab tulevasi noorpaare."

Margit

"Fotograaf oli tasemel. Oskas leida kauneimad kompositsioonid nii lavastuspiltidel kui tseremoonia jäädvustamisel. Kindlasti soovitaks fotograafilt tellida lisaks lavastuspiltidele ja tseremooniale ka peosündmuste jäädvustamise, sest professionaalina oskas Sven tabada õigeid hetki ja püüda pildile just seda meeleolu, mis peoplatsil valitses. Lisaks oli ta ka üks meeldejäävamaid pulmakülalisi :-) "

Hela ja Tarmo Anier

"Algselt ei olnud meil plaanis üldse profifotograafi pulma tellida, sest oli olemas sugulane kellel kallis aparaat ja kogemused ka. Nähes Sveni pildikogu pulmamessil jäi meil natuke suu lahti ja hakkasime kahtlema kas sugulane saaks selliste piltidega hakkama. Uurisime hindu, õudne kui kallis oli. Vaatasime teiste fotograafide tööd ja avastasime et seal ei olnud seda mis oli Sveni piltides. Ikka tundus piltide hind jubedalt "kirves". Lõpuks lugesime kuskilt nõuandeid pulmadeks, kus soovitati pulmafotodepealt mitte koonerdada, sest need on peamised peale mälestuste mis jäävad. Otsus tehtud tellime Sveni pilte tegema.

Saabus see kaunis päev kui abiellusime. Sven oli täpselt kohal, assistent kaasas. Need ideed kuidas teeme ja mida teeme olid juba enne paika pandud nii et nende üle ei tulnud enam arutlema hakata, pealegi otsustasime pildistamise teha enne laulatust, pruut värske nii psühholoogiliselt kui väliselt.

Sven pildistas nii, et me ei olnud üldse pinges, täiesti vabad. Ei mingeid keep smailinguid, ärevust. Kõike seda soosis muidugi ilus ilm.

Laulatuse eelne "põlemine" jäi täiesti ära, sest ei saanud sellele mõeldagi, olime hoopis "teises maailmas" pirita kloostris. Kogu aeg oli lõbus ja pingevaba, mis tagas ka rahuliku ja õnneliku laulatuse.

Pärast laulatust tegime veel võtteid vabas looduses. Ka külalised olid piltidest väga vaimustuses. Samuti sugulane, kelle kallis fotoaparaat ei oleks sellega hakkama saanud. (Arusaadavatel põhjustel pildistas pidu küll sugulane.)

Lõpuks soovitaks lasta ka pildid albumisse panna, sest pärast poolt aastat olid pildid ikka veel albumisse jõudmata :)

Kokkuvõtteks oleme väga rahul ja seda jäävad meenutama ilusad fotod kaante vahel ning raamis, hea tunne, et saime pingsad laulatuse eelsed tunnid tegeleda ilusa tegevusega, mis viis kõik mõtted, ja olla objektiivi keskmes pidamata sundima end naeratama, sest Sven tegi seda loomulikul viisil."

Heili ja Taimo